Субота, 2019-09-21, 2:58 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Наукова бібліотека
Донбаський державний технічний університет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Індивідуальне інформування

Індивідуальне бібліографічне інформування

Індивідуальне бібліографічне інформування - це систематичне забезпечення інформацією конкретного споживача з урахуванням його індивідуальних інформаційних потреб.

Інформаційне забезпечення наукової діяльності університету наукова бібліотека ДонДТУ здійснює з використанням різних форм і методів:

• індивідуального інформування в режимі «Диференційоване обслуговування керівництва» (ДОК);

• Вибіркового розповсюдження інформації (ІРІ);

• виконання письмових довідок за заявками вчених університету.

Вибіркове розповсюдження інформації (ІРІ) – це система інформаційного обслуговування, що забезпечує систематичне інформування про поточні надходження інформаційних джерел відповідно до наукових запитів користувачів при обов'язковому зворотному зв'язку.

Диференційоване бібліографічне інформування на основі систематичного бібліографічного пошуку дозволяє:

• мінімізувати втрати часу абонентів на пошук необхідної інформації;

• підвищити ефективність наукового пошуку;

• оперативно знайомитися з надходженнями інформаційних джерел.

Інформаційно-бібліографічний відділ наукової бібліотеки ДонДТУ приймає заявки на інформування викладачів, наукових співробітників і аспірантів по темах наукових досліджень у системі вибіркового розповсюдження інформації (ІРІ).

Якщо Ви бажаєте регулярно одержувати інформацію з Вашої наукової теми, скористайтеся системою вибіркового розповсюдження інформації (ІРІ). Ставши абонентом системи ІРІ, Ви будете систематично одержувати інформацію про нові видання й документи по сформульованим Вами запитам.

Відділ виконує також послуги з підготовки інформації за запитами керівництва університету в системі ДОК – диференційоване обслуговування керівників. Ці послуги передбачають систематичне забезпечення індивідуальних споживачів аналітичною інформацією відповідно до постійно діючих запитів. Диференційоване обслуговування керівництва (ДОК) сприяє прийняттю керівниками обґрунтованих рішень з конкретних проблем, завдань, питань у галузі педагогіки й методики вищої школи.

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГИ

Для одержання послуги користувач бібліотеки повинен оформити запит на індивідуальне інформування, заповнивши картку абонента вибіркового розповсюдження інформації й надавши всі необхідні відомості.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: Кузуб Ірина Євгеніївна e-mail: l_donstu@ukr.net 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Block title

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz