Субота, 2018-02-24, 8:56 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Наукова бібліотека
Донбаський державний технічний університет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

ДО УВАГИ НАУКОВЦІВ
Ресурси Springer у вільному доступі

Видавець Springer відкрив безкоштовний доступ до наукових книжкових видань і дозволив безкоштовно скачувати книги, яким понад 10 років.

Ідеться про понад 50 тисяч різних книжок. Книги доступні у вигляді файлів PDF - їх можна сортувати за видом, темами, дисциплінами, мовою тощо.

Скачати їх можна тут

Переглядів: 76 | Додав: библиотека | Дата: 2016-02-20

    З 25 лютого 2016 року в межах проекту «ТОРНАДО» від Консорціуму e-VERUM  університетська спільнота може скористатися безкоштовним доступом до баз відомої наукометричної платформи Web of Science від корпорації Thomson Reuters.

     База даних Web of Science є найбільшою реферативною базою даних, що охоплює понад 57 мільйонів записів з більш ніж 18 тисяч впливових журналів зі всього світу, в тому числі тих, які знаходяться у відкритому доступі, та 150 тисяч матеріалів конференцій у галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук та мистецтва.

У доступі представлено бази даних:

- Science Citation Index Expanded (1970-2016)

- Social Science Citation Index (1970-2016)

- Arts and Humanities Citation Index (1975-2016)

- Conference Proceedings Citation Index (1990-2016)

- Book Citation Index (2003-2016)

- Russian Science Citation Index (2002-2016)

- Scielo Citation Index (1980-2016)

- Emerging Sources Citation Index (2015-2016)

- Korean Journal Index (1980-2016)

- Chinese Science Citation Database (1989-2016)

- Derwent Innovations Index (1963-2016)

- MEDLINE (1950-2016)

     Пропонуємо науковцям, викладачам та студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної інформації.

     Доступ до Web of Science буде можливий з будь-якого комп’ютера мережі ДонДТУ, без додаткового введення л ... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: библиотека | Дата: 2016-02-19

Рідна мова єднає людей

    21 лютого всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді  1999 року. Це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого народу, своєї держави.

      До святкування долучилися й студенти ДонДТУ. Зібралися в інноваційному центрі. Слухали щирі роздуми доцента Рукас Тетяни Павлівни. Переглянули цікаві матеріали, підібрані співробітниками наукової бібліотеки Кононіною Галиною Іванівною та Лозинською Оленою Любомирівною.

     Замислилися. Почуття оформилися в короткі рядки.

          «Важливо відчувати свою приналежність до української нації»

          «Українська – це мої коріння»

          «Хочу, щоб мої діти гарно говорили українською»

Ми – разом. Ми – українці.

Переглядів: 79 | Додав: библиотека | Дата: 2016-02-19

         Науково-допоміжний бібліографічний покажчик, який складається з 9 розділів, присвячений питанням розвитку інноваційної діяльності в системі вищої освіти. В ньому представлено матеріали з проблем здійснення інноваційної діяльності в реаліях сучасних суспільних трансформацій, дається виклад різновидів освітніх інновацій, управління вищими навчальними закладами; висвітлено зарубіжний досвід упровадження педагогічного менеджменту в навчальних закладах.
   Посібник розрахований на науковців, докторантів, аспірантів, управлінців, викладачів ВНЗ, студентів.
         Покажчик адресовано керівникам навчальних закладів, викладачам ВНЗ, аспірантам, науковцям, студентам вищих навчальних закладів і всім тим, кого цікавлять процеси, що відбуваються в освітньо-інноваційної діяльності України.

Переглядів: 117 | Додав: библиотека | Дата: 2016-01-25 | Коментарі (0)

    

     День Соборності України був встановлений відповідно до указу Президента України № 42/99 від 21 січня 1999 року, на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз'єднання Української народної республіки (УНР) і Західно-Української народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу.

     У січні 1918 року була Створена Українська Народна Республіка (УНР), а на територіях, що входили до складу Австро-Угорської імперії, була утворена Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР). У грудні 1918 року лідери двох держав у Фастові підписали передоб'єднувальний договір. 22 січня 1919 цей договір, що увійшов в історію як Акт злуки - акт об'єднання українських земель, був оприлюднений у Києві на Софійській площі.

     Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

     Єдиною Україна була недовго: важкий економічний і військовий стан, взаємна недовіра політиків призвели до катастрофи. Вже через кілька місяців після проголошення Возз'єднання більшовики захопили Київ, східну Галичину окупували поляки, а Закарпаття - Чехословаччина.

     І нехай акт злуки 1919 року виявився декларативним, ідея соборності продовжувала жити. І 22 січня 1990 року мільйони тоді ще радянських українців вишикувалися в живий ланцюг від Києва до Львова.

Переглядів: 77 | Додав: библиотека | Дата: 2016-01-22

Шановні читачі!

Пропонуємо вам переглянути віртуальну виставку

"Нові надходження книг з іноземної філології»
 

Переглядів: 77 | Додав: библиотека | Дата: 2016-01-18

 

Шановні читачі

Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з новими книгами, що надійшли до нашої бібліотеки у листопаді 2015 року. 
Детальніше див. ВІРТУАЛЬНУ ВИСТАВКУ КНИГ

Переглядів: 76 | Додав: библиотека | Дата: 2015-12-09

1 грудня - Всесвітній день Боротьби зі СНІДом
ВІЛ / СНІД. Знати , щоб жити!

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в рамках якого в усіх країнах світу проходять заходи, спрямовані на інформування людей про профілактику ВІЛ.
Одна з епідемій нашої сучасності була названа «чумою 20-го століття» — синдром набутого імунного дефіциту, скорочено – СНІД.
СНІД — важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму захворюванням. Поки що це - невиліковна хвороба. Людство сподівається, що у ХХІ столітті нарешті буде знайдено ліки від цієї хвороби. Але поки що людство безсиле перед обличчям СНІДу.
Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуваються із символом цього дня —Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році під час відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. Читати далi.

Переглядів: 76 | Додав: библиотека | Дата: 2015-12-01

    До 150-річчя від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького

     2015 рік в Україні оголошений роком Андрея Шептицького – митрополита Української греко-католицької церкви. Верховна Рада України в червні минулого року проголосувала за відзначення 150-річного ювілею від дня народження митрополита на державному рівні.

     Шептицкий Андрей (мирське ім`я Роман-Марія-Александер) (1865–1944) — видатний український церковний, культурний та громадський діяч, меценат, митрополит Української греко-католицької церкви. Митрополит Андрей, без сумніву, — визначний діяч!

     Страшно уявити, що Україна не мала б його в ХХ столітті. Адже Митрополит Андрей, як свого часу князь Володимир Великий, пізніше Ярослав Мудрий, потім Богдан Хмельницький і Тарас Шевченко, задав вектор розвитку України.

     Не було такої сфери діяльності, якою б не займався Шептицький. Будучи архієреєм Церкви, він зумів побудувати ефективне суспільство, в якому людина почувалася захищеною від самого народження аж до працевлаштування. Власним коштом купував і дарував цілі статки українському народові, своїй Церкві. Він був пророк, мислитель, меценат, опікун та провідник. Митрополита Андрея у світі називають праведником віри, адже під час Другої світової війни він власними зусиллями спас сотні єврейських родин від неминучої смерті. Він не ділив людей ні за віросповіданням, ні за національністю. Митрополит був вищий цього.

     Сьогодні ми прагнемо осягнути феномен Великого Митрополита. Наукова бібліотека пропонує ознайомитись з віртуальною вист ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: библиотека | Дата: 2015-11-19

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

     21 листопада 2015 року в Україні святкуватимуть річницю початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності - День Гідності та Свободи.

     Це передбачено Указом Президента України від 9.11.2015 р. "Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи".

     Відповідне свято направлене на віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір держави.

     Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

     З метою гідного відзначення цієї події наукова бібліотека ДонДТУ пропонує своїм читачам ознайомитися з віртуальною виставкою «Майдан у книгах» присвячену революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства. Згадати події річної давності вам допоможе також презентація < ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: библиотека | Дата: 2015-11-18

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Block title

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz